12162018Pz
Son GüncellemePzt, 11 Tem 2016

Turizm Reklam

Üçüncü Havalimanı İnşaatı Konusunda Gelişmeler

Ülkemizin en büyük metropolü olan İstanbul, yakında üçüncü havaalanına kavuşacak. İnşaat çalışmaları devam eden üçüncü havalanı ile ilgili olarak yakın bir zamanda önemli açıklamalar yapıldı. Bilindiği gibi üçüncü havalimanının inşaatını İGA (İstanbul Grand Airport) firması yüklenmiştir ve inşaat tamamlandıktan sonra da işletmesini bu firma yapacaktır. Şirket yöneticileri, inşaat çalışmalarının sürdüğü alanda havalimanı muhabirleri için bir tanıtım toplantısı düzenlemiştir.   

Amasya'ya Turist Akını

Amasya'ya Turist Akını

Doğal ve kültürel ve turistik zenginlikleriyle öne çıkan Amasya'nın yerli ve yabancı turist sayısında her yıl giderek daha fazla artış yaşandığı belirtildi. Amasya Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Kaya: "2023 hedefimiz olan yıllık bir milyon turist sayısına adım adım yaklaşıyoruz"

Melen Çayı Sezonu Açtı

Melen Çayı Sezonu Açtı
Düzce'nin turizmine büyük katkı sağlayan turistlerin ilgi odağı olan rafting sezonu Vali Ali İhsan Su'nun törene katılımıyla açıldı. Vali İhsan Su raftingcilere sezonun hayırlı olmasını diledi. 

Bodrum Mavi Tura Büyük İlgi

Bodrum Mavi Tura Büyük İlgi
Bodrum'da mavi turlarda kullanılan belli tur özelliklerine göre sınıflandırılan büyüklü küçüklü kayıtlı olanların sayısı 706 olan tekneler ve yatlar, yeni sezon mavi turlar için hazırlıklara başladı.

Tarihi Kent Trabzon'a Turist Akını

Tarihi Kent Trabzon'a Turist Akını
Tarihi surları, camileri, manastırlar, kiliseleri , bedestenleri , kaleler, limanı ve daha birçok tarihi güzelliği  ile ilgi çeken, 4 bin senelik tarihi bir şehir  Trabzon`u geçen yıl açıklanan raporlara göre tam 2 milyon 709 bin turist ziyaret etti.

En Son Yazılanlar