12162018Pz
Son GüncellemePzt, 11 Tem 2016

Turizm Reklam

Kıbrıs, Matka 2016 Turizm Fuarı’na Katıldı

Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da, 23’üncüsü düzenlenen Matka 2016 Turizm Fuarı’na katılmıştır. Kıbrıs Turizm Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, ülkenin turizm sektörü kuruluşları ile birlikte, Finlandiya’nın baş şehri Helsinki’de düzenlenen bu fuara katılması ile, Kıbrıs’ın ülke dışında tanıtımı ve pazarlama çalışmaları bakımından oldukça başarılı sonuçlar elde edilmiştir.   

Lefkoşa İçin Duyarlılık Etkinliği Düzenlendi

Lefkoşa İçin Duyarlılık Etkinliği Düzenlendi
8 Ocak 2015 tarihinde Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği’nde Lefkoşa İçin Duyarlılık etkinliği düzenlendi. Etkinlik çerçevesinde yapılan seminere Kıbrıs Türk Mimar ve Mühendis Odaları Birliği Başkanı, Doğu Akdeniz Üniversitesi Çalışma Grubu’ndan öğretim görevlileri ve Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı katıldı.

Kuzey Kıbrıs’ta Seyahat Acentelerinin Yaşadığı Sıkıntılar

Kuzey Kıbrıs’ta Seyahat Acentelerinin Yaşadığı Sıkıntılar
Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kılıç’ın yönetiminde, her Pazartesi akşamı Bayrak Radyo Televizyon Kurumu 2 kanalında yayınlanan Turizmin Not Defteri isimli programın bir konuğu da Starwood Seyahat Acentesi Direktörü ve aynı zamanda Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği (KITSAB) Magosa ve İskele Bölgesi Temsilcisi Oğuz Akançay oldu.

En Son Yazılanlar